ורינט מספקת מערכות ושירותים בתחום המודיעין העסקי והביטחוני ומתמחה בפתרונות של המאפשרים לארגונים בכל העולם לאסוף ולנתח מידע ממקורות שונים על מנת לאפשר קבלת החלטות יעילה ומהירה יותר. תמיכת רשות החדשנות במו"פ ארוך טווח הובילה לחיזוק מרכז הפיתוח בארץ.

על החברה 

תחום פעילות: חיישנים וניטור

חברת ורינט מספקת מערכות ושירותים בתחום המודיעין העסקי והביטחוני ומתמחה בפתרונות של Actionable Intelligence, המאפשרים לארגונים בכל העולם לאסוף ולנתח מידע ממקורות קול, וידאו וטקסט בלתי מובנה על מנת לאפשר קבלת החלטות יעילה ומהירה יותר.

חטיבת הווידאו בחברת ורינט פיתחה, בעזרת תמיכה רשות החדשנות, טכנולוגיות ומערכות המבוססות על ניתוח וידאו. יישום אחד של טכנולוגיות אלה הוא ניטור תנועות של אנשים וספירתם בזמן אמת. "המערכת שלנו מתגברת על קשיים כמו תנאי תאורה קשים ועומסי תנועה, ולכן היא מדויקת מאוד", אומר אורן גולן, מנהל הפיתוח של קבוצת ניתוח הווידאו בורינט. החברה היא בין הבודדות בתחומה בעולם שמספקות פתרונות וידאו מקיפים- החל ממצלמות ומערכת ההקלטה ועד תוכנת הניטור.

סיפור ההצלחה 

ב-2011 השלימה ורינט פריסה של מערכות לספירת אנשים באמצעות וידאו אצל אחת מרשתות הקמעונאות הגדולות בעולם, לאחר שגברה במכרז על מתחרות שהתמודדו על הפרויקט. מערכות הווידאו של ורינט נמצאות בשתיים מתוך חמש הרשתות הקמעונאות הגדולות בעולם, ובארבעה עשר מתוך עשרים הבנקים המובילים בארצות הברית.

לורינט מרכזי פעילות בפריסה בין-לאומית, אשר יחד עם המרכז בארץ מונים כ-3,200 עובדים. "תמיכת רשות החדשנות במו"פ ארוך טווח הובילה לחיזוק מרכז הפיתוח בארץ", לדברי גולן. כמו כן החברה הקימה צוות בדיקות בחטיבת הווידאו בישראל, הממוקם באחד מפרברי ירושלים ובו מועסקות גם נשים חרדיות.

"גם לחברה גדולה ומבוססת חשוב להיעזר ברשות החדשנות", סיכם גולן. "בזכות תמיכה זו הצלחנו לבצע בורינט מו"פ ארוך טווח, שבשורה התחתונה מקנה לנו ידע רב ויתרון תחרותי".