חברות בצמיחה
חברות בצמיחה

מסלול קרן המו"פ - תמיכה במחקר ופיתוח תחרותיים ועידוד חדשנות טכנולוגית

המסלול מספק תמיכה לחברות מסחריות בתהליכי פיתוח של מוצרים חדשים או בשדרוג טכנולוגיה קיימת. המסלול מעניק את התמריץ הכספי הגדול ביותר מטעם ממשלת ישראל לפעילויות מחקר ופיתוח ופונה לכלל התחומים, במטרה לחזק ולקדם את המשק הישראלי.  

פתוח להגשה כל השנה

מסלול חברות מתחילות

מסלול חברות מתחילות מיועד לחברות הזנק המעוניינות לפתח ולקדם מיזם טכנולוגי חדשני ולחדור לשוק באמצעות גיוס השקעות מהשוק הפרטי. המענק הניתן במסגרת המסלול מהווה קרש קפיצה משמעותי עבור החברות לקראת מסחור המוצר. המסלול מציע תנאים מועדפים ליזמות נשים, יזמים ממגזר בני המיעוטים ויזמים מן המגזר החרדי.
פתוח להגשה כל השנה

מסלול מחקר ופיתוח גנרי לחברות גדולות

מסלול המתמקד במחקר ופיתוח ארוך טווח של חברות גדולות ועתירות השקעה, המאפשר פיתוח ידע תשתיתי הניתן ליישום במגוון מוצרים לאורך זמן רב. 

פתוח להגשה כל השנה

מסלול סיוע למרכזי מחקר ופיתוח של חברות גדולות בפריפריה

מסלול המעודד חברות גדולות להקים מרכזי מו"פ בפריפריה ולבסס עוגנים של מצוינות טכנולוגית באזורים אלו. 

סגור להגשה כעת

מסלול לעידוד הקמת מרכזי מו"פ של חברות רב לאומיות בתחומי הביוטכנולוגיה והרפואה

מסלול ההטבה יאפשר לתאגידים תעשייתיים זרים גדולים להקים או להרחיב בארץ את פעילות המו"פ, החדשנות הטכנולוגית ואת ניהול ותפעול לאורך שרשרת הערך העולמית בישראל בתחומי הביוטכנולוגיה והרפואה.

 

סגור להגשה כעת

מסלול תמיכה בחדשנות בתחומים נבחרים [חלל]

המסלול מעודד מו"פ למציאת פתרונות טכנולוגיים בתחומי החלל השונים. המסלול הינו מסלול משותף לרשות החדשנות ולסוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה.

סגור להגשה כעת

תת-מסלול חברות מתחילות מו"פ עסקי בחקלאות

תת-מסלול משותף לרשות החדשנות ולמשרד החקלאות ופיתוח הכפר המיועד לתמיכה בחברות מתחילות העוסקות במחקר ובפיתוח של טכנולוגיות בתחום החקלאות באופן שיענה בצורה מיטבית על הצרכים הקיימים בקידום מערכת החדשנות בתחומי החקלאות בישראל, ויביא להשפעה מרבית על צמיחתה של תעשייה עתירת ידע בתחומי החקלאות (אגרוטק(.

בקשה לקבלת מענק במסגרת תת-מסלול זה תוגש על ידי המבקש בהתאם ובכפוף להוראות מסלול הטבה מס' 23 - חברות מתחילות ונהליו, בשינויים המתחייבים. לדף מסלול חברות מתחילות לחץ כאן.

*תת-מסלול זה פועל תחת מסלול הטבה מס' 2 - תמיכה בחדשנות טכנולוגית של התעשייה בשיתוף עם גורמי ממשל (מסלול משנה ה' – מסלול לתמיכה משותפת עם משרד החקלאות ופיתוח הכפר).

סגור להגשה כעת

מסלול תמיכה בחדשנות בתחומים נבחרים (הפחתת פליטות גזי חממה)

מסלול ייעודי לתמיכה רחבה בפרויקטים המבצעים התקנות מסחריות ראשונות של טכנולוגיות ישראליות חדשות. מסלול הסיוע מופעל על ידי רשות החדשנות בשיתוף פעולה עם מרכז ההשקעות ועם המשרד להגנת הסביבה.

ממשלת ישראל קבעה יעדים לאומיים להתייעלות אנרגטית ולהפחתת פליטות גזי חממה. לשם כך, הוחלט על תכנית לתמיכה בהשקעות בפרויקטים בתחומים אלו בסך כולל של 300 מיליוני שקלים בשנים 2016-2019.

סגור להגשה כעת
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי