קול קורא לתכנית Be- Lever ישראל-ארה"ב

0
0

תאריך אחרון להגשה 

15/04/2019

זירות 

מערך בינלאומי

תמצית הקול קורא 

רשות החדשנות והקרן הבילטראלית ישראל-ארה"ב למו"פ בתחום החקלאות The United-States Israel Binational Agricultural Research & Development Fund (BARD) מזמינים יזמים/יות, חברות וחוקרים באקדמיה בתחומי טכנולוגיות חקלאיות, מוצרים ושירותים, להגיש מועמדות לתכניתB-Lever  שמאפשרת הזדמנות מימון חדשה למדענים ישראלים לשתף פעולה עם מדענים אמריקאים ועסקים קטנים, ומעודדת החלפה של ידע טכנולוגי בין האקדמיה לגופי מחקר וחברות מסחריות.

תיאור הקול הקורא 

מטרת התכנית היא לאפשר מסחור בשוק הפרטי של טכנולוגיות חקלאות חדשניות, מוצרים ושירותים שפותחו בעקבות שת"פ במחקר בין מדענים ישראלים ואמריקאים.

 

  1. חברות המעוניינות לשלב טכנולוגיות חדשות שפותחו באקדמיה ושואפות לפתח מוצר לדש או לשפר מוצר קיים על סמך מחקרים שפורסמו לאחרונה הרלוונטיים לתחום הפעילות.
  2. קבוצות מחקר אקדמאיות ממכוני מחקר ו- think tanks שאושרו על ידי חטיבת הרשות לפיתוח טכנולוגי המעוניינות להוציא לפועל מחקר יישומי, חדשני ומקורי בשיתוף פעולה עם חברות מובילות המעוניינות בטכנולוגיה הרלוונטית.
    המחקר צריך להיות ממוקד ביישום טכנולוגיה בתעשייה ומכון המחקר היישומי צריך להיות הבעלים הבלעדיים של הקניין הרוחני של הפרויקט.

 

כיצד מגישים בקשה?

  1. תחילה יש לקרוא את פרטי התכנית (BARD CFP OVERVIEW)
  2. להוראות הגשה לחצו כאן

 

במידה והינכם שוקלים לצאת למסחור ומחפשים שותף שיסייע בכניסה לשוק ומימון הפרויקט, זו ההזדמנות שלכם לקדם את המחקר שלך לשלב הבא -

ניתן לפנות למנהל תכניות צפון אמריקה, לס אבלסון:

דוא"ל Les.Abelson@innovationisrae.org.il | נייד:  03-5118139