קול קורא להגשת מועמדות להשתתפות במשלחת חברות פינטק למקסיקו וקולומביה

0
0

תאריך אחרון להגשה 

30/06/2018

זירות 

מערך בינלאומי

תמצית הקול קורא 

רשות החדשנות והנספחויות המסחריות של ישראל במקסיקו וקולומביה מארגנות משלחת ראשונה מסוגה של חברות פינטק ישראליות אשר תבקר במקסיקו ובקולומביה בין התאריכים 22-27 ביולי 2018.

מטרת המשלחת היא לפתוח את השוק הפיננסי של קולומביה ומקסיקו עבור הטכנולוגיות והפתרונות של החברות הישראליות בתחום הפינטק.

 

תיאור הקול הקורא 

תנופת הפיתוח בתחום הפינטק, או "קדחת הפינטק" שהמוסדות הפיננסים באמריקה לטינית נמצאים בה בשנים האחרונות, מאפשרת הזדמנויות עסקיות רבות לחברות ישראליות במגוון תחומי בתחום הפינטק:

  • ארנקים אלקטרונים
  • BLOCKCHAIN
  • BIG DATA
  • AI
  • פלטפורמות פיננסיות למובייל ועוד

אמריקה הלטינית מורכבת מ-21 מדינות עם אוכלוסייה של 630 מיליון איש, המחזיקים מיליארד כרטיסים (67% כרטיסי DEBIT ו-33% כרטיסי אשראי). 30% מהאוכלוסייה איננה משתמשת כלל במוצרים פיננסים, אתגר המחייב את המערכת הפיננסית לחפש ולפתח טכנולוגיות ופתרונות חדשים אשר יאפשרו גישה לאוכלוסייה זו. אתגר זה כמו גם לשכנע אוכלוסייה. הפיתוח המואץ של הכלכלות המובילות באמריקה הלטינית, מהפכת המובייל הגדולה שמדינות אלו חוות והתפתחויות אחרות באמריקה הלטינית מדרבנות את המערכת הפיננסית במדינות אלו להתפתח ולהטמיע טכנולוגיות ופתרונות חדשים בפעילותם.

כיעד למשלחת זו, נבחרו מקסיקו וקולומביה, 2 מ- 4 הכלכלות המובילות באמריקה הלטינית, המובילות את אמריקה הלטינית בניסיונן לשדרג את המערכות והכלים הפיננסיים שיש להם להציע.

במקסיקו תכלול התכנית יומיים של פגישות עם הבנקים המובילים, ביניהם Bancomer, CitiBanamex,ו- Banorte, וכן בבורסה לניירות ערך (BVM), עם רשות המיסים (sat) ועם חברת הביטוח Qualitas, כמו כן יתואמו פגישות 1-1 עם אינטגרטורים ומשקיעים.
בקולומביה המשלחת תערוך ביומה הראשון יום פגישות מרוכז עם מספר מוסדות פיננסים מובילים בבוגוטה כגון BANCOLOMBIA, BANCO DAVIVIENDA, GRUPO AVAL ו-GRUPO SURA. ביום השני בקולומביה יתקיים אירוע פינטק עם בכירי הבנקאות המקומית ומדינות האזור בשיתוף עם קבוצת FALABELLA אשר יכלול מצגות בסגנון TED של החברות הישראליות, פאנל של נשיאי הבנקים המובילים של קולומביה ופגישות B2B עם משתתפי האירוע. מדובר באירוע בפרופיל גבוה מאוד של בכירי הבנקאות המקומית והאזורית.

להרשמה להגשת מועמודת לחצו כאן.

*שימו לב: החברות אשר יצטרפו למשלחת ידרשו לשאת בהוצאות הטיסה והלינה בלבד.

לפרטים נוספים בנושא יש לפנות אל אלן הופמן, מנהל שת"פ עם אמריקה לטינית

במייל: alan.hofman@innovationisrael.org.il, בטל': 03-7157987