צמיחה OUT, רווחים IN - אלן פלד ודרור בין נפגשים לשיחה אתכם בת"א

מפגשי חדשנות על הבר 2022-23

של רשות החדשנות!

Feb 07, 2023
18:30

תאריך ושעת האירוע

ב-
07/02/2023
שעה:
18:30 - 21:00
01/11/2022 - 07/02/2023

אגף

כללי

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

תחום

חדשנות
בר "הנסיך", נחלת בנימין 18, תל אביב

על האירוע

הדרינק עליכם - החדשנות עלינו!

זו השנה השלישית בה אנחנו מזמינים אתכם להיחשף לחדשנות הישראלית, לא תבואו?!

באירועי "חדשנות על הבר" נפגשים כל מי שאוהב יזמות וחדשנות, עם מובילי עולם הכלכלה, ואקו סיסטם החדשנות הישראלית; והשנה אנחנו פורסים את המניפה ומגיעים למקומות נוספים בארץ. בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית, ובזה: עידוד ההשקעות, היזמות והקמת סטרטאפים חדשים; השינוי במודלים הכלכליים: המעבר מצמיחה לרווחים, הרחבת ההון האנושי בהייטק, עולמות התחבורה החכמה, אקלים-טק, ביו-קונברג'נס, רחפנים, מטאוורס, השפעת הבינה המלאכותית על כל תחום בחיינו ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית; כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, בואו לשמוע על ריווחיות כלכלית בתחום הטכנולוגיה ואיך בוחרים במה ובמי להשקיע, כיצד השתנו הפרמטרים להשקעה בשנה החולפת ולאן הולכים מכאן, וזאת, בשיחה צפופה ובלתי פורמאלית בין אלן פלד, מייסד ומנהל שותף בקרן הון סיכון Vintage Investment Partners ודרור בין, מנכ"ל רשות החדשנות. במפגש נדבר על השנה החולפת  בה היו 88 מגה גיוסים של מעל 100 מיליון דולר ובמקביל - שווי השוק של חברות הטכנולוגיה הישראלית בנאסד"ק נחתך בכ-10%, מה ההשלכות של תמונת המצב העכשווית על פוטנציאל ההשקעות בסטרטאפים ובכלל? ומה מחפשות הקרנות כיום?

 

 

את מי תפגשו על הבר הפעם?

אלן פלד, שותף מייסד, בקרן הון סיכון Vintage Investment Partners. פלד, מחלוצי ההון סיכון בישראל, הקים את וינטג' בשנת 2003, קרן המתמקדת בהשקעות Secondary ,Fund of Funds ו-Growth. כיום, הקרן מונה יותר מ-50 עובדים, מנהלת 3.3 מיליארד דולר ומשקיעה בחברות ובקרנות המובילות בארה"ב, אירופה, ישראל וקנדה. בנוסף, אלן ייסד את Power in Diversity, יוזמה שהוקמה מתוך תעשיית ההון סיכון הישראלית כדי לקדם גיוון והכללה בהייטק הישראלי.

דרור בין, מנכ"ל רשות החדשנות, הוא בעל תשע שנות ניסיון כמנכ"ל, בנוסף לנסיונו כחבר הנהלה, סמנכ"ל מכירות ויועץ אסטרטגי בחברות היי טק מהמובילות בעולם. בין כיהן כעשור בתפקידים בכירים בחברת קומברס, האחרון שבהם חבר הנהלה וסמנכ"ל המכירות הגלובאליות. לאחר מכן שימש כוונצ'ר-פרטנר בקרן הון הסיכון כרמל וונצ'רס ויו"ר בחלק מחברות הפורטפוליו. בנוסף שימש בין כשותף בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור ועסק בגיבוש אסטרטגיות לחברות במגוון ענפי תעשייה, קמעונאות, בנקאות, ביטוח, היי-טק ועוד. טרם הגעתו לרשות החדשנות, כיהן בין כנשיא ומנכ"ל חברת RAD, חברה אשר מובילה פתרונות גישה לרשתות תקשורת מהדור הבא ומונה מאות עובדים. 

 
מחכים לכם בבר 'הנסיך' בתל אביב, מהרו להירשם - הכניסה מוגבלת. נפגשים ב-18:30. שיחה על הבר החל מ-19:30.

פספסתם?

המפגש יעלה לפלטפורמת "עוד פודקאסט לסטארטאפים", ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

סדר יום 

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

*לנוחיותך, על מנת לקבל עדכונים בכל מסלולי המענקים שלנו, מעתה פרטיך יצורפו לרשימות התפוצה הקבועות שלנו
בר "הנסיך", נחלת בנימין 18, תל אביב