מתי נוכל לחיות עד גיל 200 ולייצר אנשים ביוניים? מריוס נכט וצחי שנרך נפגשים לשיחה אתכם בת"א

ההרשמה נסגרה! הירשמו לאירועים האחרים של מפגשי חדשנות על הבר 2022-23

של רשות החדשנות!

Jan 24, 2023
18:30

תאריך ושעת האירוע

ב-
24/01/2023
שעה:
18:30 - 21:00
01/11/2022 - 19/11/2022

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

תחום

חדשנות
בר "הנסיך", נחלת בנימין 18, תל אביב

על האירוע

ההרשמה נסגרה, מוזמנים להירשם לאירועים האחרים של חדשנות על הבר.

הדרינק עליכם - החדשנות עלינו!

זו השנה השלישית בה אנחנו מזמינים אתכם להיחשף לחדשנות הישראלית, לא תבואו?!

באירועי "חדשנות על הבר" נפגשים כל מי שאוהב יזמות וחדשנות, עם מובילי עולם הכלכלה, ואקו סיסטם החדשנות הישראלית; והשנה אנחנו פורסים את המניפה ומגיעים למקומות נוספים בארץ. בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית, ובזה: עידוד ההשקעות, היזמות והקמת סטרטאפים חדשים; השינוי במודלים הכלכליים: המעבר מצמיחה לרווחים, הרחבת ההון האנושי בהייטק, עולמות התחבורה החכמה, אקלים-טק, ביו-קונברג'נס, רחפנים, מטאוורס, השפעת הבינה המלאכותית על כל תחום בחיינו ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית; כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, נשמע על המעבר שעשה מריוס נכט ממיקוד טכנולוגי בעולם הסייבר לעולם הביוטכנולוגיה, ולמה מכר את מניותיו בצ'ק פוינט. במפגש נשאל את שאלת מיליון הדולר: מתי נוכל לחיות עד גיל 200 ומתי נוכל לייצר אנשים ביוניים, ואיך הטכנולוגיה מסייעת לנו בכך?

 

את מי תפגשו על הבר הפעם?

מריוס נכטיזם ומשקיע בעשרות חברות מעולמות הבריאות, מדעי החיים, תוכנה, בינה מלאכותית, ניידות, סייבר, קיימות, אנרגיה ומוליכים למחיצה. ב- 1993, נכט יחד עם גיל שוויד ושלמה קרמר, השיקו את הסטארט-אפ שלהם עם הלוואה של 300 אלף דולר, שלימים הפך לצ'ק פוינט  - החלוצה והמובילה בתחום אבטחת הסייבר העולמית של נאסד"ק 100. נכט גויס למחזור המוקדם של תלפיות ב1980, תוכנית המו"פ המובחרת ביותר של צה"ל, והוא סרן בדימוס בחיל האוויר.
 
צחי שנרך, המשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הטכנולוגית ברשות החדשנות, אמון על מגוון הפעילויות הקשורות להערכת הבקשות המוגשות לרשות החדשנות באמצעות ניהול כ-180 מומחים בכל תחומי הטכנולוגיה. בנוסף, הוא אחראי על גיבוש המדיניות ביחס לפעילות הממשלה מול החברות הישראליות העוסקות במו"פ. הוא בעל 25 שנות ניסיון בהובלת פרויקטי מו"פ, תוך התמחות במחקר יישומי והטמעתו בתחומי התעשייה הביטחונית וההייטק. שנרך כיהן בתפקידים שונים, שתרמו לביסוס ופיתוח התשתית הטכנולוגית של מדינת ישראל ואף זיכו אותו בפרסים רבים. לאורך השנים הוביל שיתופי פעולה עם מוסדות מחקר בעולם. בתפקידו האחרון, טרם הגעתו לרשות, כיהן כמנכ"ל חברת ההיי-טק LMY המתמחה בתחומי העיבוד הגיאו-מרחבי והאלגוריתמיקה. הוא בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחשבים, ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.
 
והפעם, ניפגש בבר "הנסיך" בתל אביב. מהרו להירשם - הכניסה מוגבלת. נפגשים ב-18:30. מתחילים ב-19:30.

פספסתם?

המפגש יעלה לפלטפורמת "עוד פודקאסט לסטארטאפים", ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות

.

סדר יום 

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע סגורה
בר "הנסיך", נחלת בנימין 18, תל אביב