דור היזמיות מנפץ את תקרת הזכוכית - יעל ויזל וד"ר מלכה ניר

מפגשי חדשנות על הבר 2021 של רשות החדשנות. ההרשמה לאירוע סגורה!

Dec 15, 2021
18:30

תאריך ושעת האירוע

ב-
15/12/2021
שעה:
18:30 - 21:00
14/10/2021 - 27/11/2021

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

תחום

חדשנות
בר "הנסיך" תל אביב

על האירוע

הדרינק עליכם, החדשנות עלינו!

אחרי שב-2019 הפגשנו מאות אוהבי יזמות וחדשנות, בברים ברחבי הארץ,  עם מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית, אנחנו מעלים הילוך - ומביאים אליכם את "הטופ 10" של עולם החדשנות, היזמות והכלכלה של 2021 - בסדרת מפגשי "חדשנות על הבר".

בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית: כמו עידוד היזמות והקמת סטרטאפים חדשים, דרך עידוד יזמות בקרב נשים וערבים; בעיית ההון האנושי וכח האדם בהייטק, חברות היוניקורן, וגם עולמות הסייבר, ביוטק, פינטק, AI ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית.

כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

 

 

והפעם ישוחחו יעל ויזל וד"ר מלכה ניר על יזמות, נשים, אקזיטים וכל השאר: מה עומד מאחורי גל האקזיטים של נשים? ומה לגבי הדרייב היזמי הנשי? הוא קיים? הוא השתנה? 

יעל ויזל, מנכ"לית חטיבת  Zeekit ב-WALMART ומנהלת מרכז הפיתוח של WALMART בישראל, היא רס"ן (מיל') בחיל האוויר ומהנדסת חשמל בוגרת הטכניון. יעל ייסדה עם שותפיה אלון קריסטל וניר אפלבוים את Zeekit, החברה המובילה בעולם לטכנולוגיית בינה מלאכותית (AI) להלבשה דיגיטלית וניתוח מבני גוף. חברת Zeekit עבדה עם המותגים הגדולים בעולם כאדידס, טומי הילפיגר ועוד, עד רכישתה על ידי Walmart בשנת 2021. ההשראה לטכנולוגיית ההלבשה התקבלה מטכנולוגיות מכ"מ ומיפוי הנפוצות ביישומים צבאיים ובכך הפכה החברה לאחת החברות הבולטות ב - Startup nation בתור עוד דוגמא להסבת טכנולוגיות צבאיות לאזרחיות באופן פורץ דרך.     

ד"ר מלכה ניר, סמנכ"לית ייצור מתקדם ברשות החדשנות, אמונה במסגרת תפקידה על חיזוק התעשייה היצרנית וכושר התחרות שלה בארץ ובעולם באמצעות יישום תהליכי מו"פ וחדשנות טכנולוגית. לניר 20 שנות ניסיון בתעשייה, מתוכן 13 שנות ניסיון בתעשיית ההיי-טק, במהלכן כיהנה כסמנכ"לית הנדסה באינטל ישראל. בנוסף כיהנה במשך 8 שנים כסמנכ"לית מו"פ בכימיקלים לישראל, ושנתיים כמנכ"לית מפעל מתכת.

ניפגש בבר "הנסיך" בתל אביב! מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל, והכניסה בכפוף להצגת תו הירוק.

המפגש יוקלט ל"עודפודקאסט לסטרטאפים" ויעלה לערוצי הדיגיטל של רשות החדשנות.

סדר יום 

18:30-19:30
התכנסות
19:30-21:00
"חדשנות על הבר"

הרשמה

ההרשמה לאירוע סגורה
בר "הנסיך" תל אביב