רשימת המציעים

רשימת מציעים בתחום יעוץ משפטי בענייני מכרזים ומשפט מנהלי, לרבות ליטיגציה בתחומים אלה

רון גזית, רוטנברג ושות'
שבלת ושות'
אפרים אברמזון ושות'
יוסי לוי ושות', עורכי-דין
גדעון פישר ושות'
ליפא מאיר ושות'
ברנע, ג'פה, לנדה ושות', עורכי דין
יהודה רוה ושות'
משה נסים, רינקוב, סנדרוביץ' - עורכי דין
כבירי-נבו-קידר-בלום ושות' עורכי דין
ש. הורוביץ ושות'
ולר-דקל עו"ד
טולצ'ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות'
גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות'
שרקון, בן עמי, אשר ושות'-משרד עורכי דין
טל, קדרי, שמיר ושות' עורכי דין
קפלן אלון גור - עורכי דין
בנצור עמוס ושות'
כהן, וילצ'יק ושות' עורכי דין

רשימת מציעים בתחום למידה עמוקה ולמידת מכונה

אבשלום שביט
איל דים
איל חרש
איתי מאירי
אפי שוב
ארנון שפייזר
ג'וני גטאס
גיא עמית
דוד קבס (באמצעות חברת נטפת בית תוכנה ומערכות בע"מ)
חגי יואלי
דוד גלנטי
יובל גרין
יונתן לזרסון
יצחק אידן
מוטי ריץ
מוטי בן אריה
נעם אילוביץ
דני רוזנטל
עופר הנדין
עופר שוורצגלס
עידו קיסוס
עמית רפל (באמצעות נאיה טכנולוגיות)
עפר לפיד
רונית לפיד
שלומי בבלוקי
תמיר נווה

רשימת מציעים בתחום פיתוח תרופות

אורה דר
איתי צחורי
אלכסנדר ויסמן
אמוץ נחושתן
ברוך שטרן
גיל בן מנחם
דפנה בורובסקי
זאב אבן חן
ז'נט לזרוביץ
יוסף סהלה
לימור חן
נטלי כהן
סיגל אביאל
עדינה בללי
רבקה שורץ
רחל מוסקוביץ (באמצעות חברת ייעול שכיר בע"מ)
רחלה פילוסוף אופנהיימר
שולמית דרוקמן
שוש מרחב (באמצעות חברת מרחב ביו פתרונות בע"מ)
שפרה קלינמן
שריף גאנם

רשימת מציעים בתחום מערכות אבטחה (סייבר)

איתן קוך
אבשלום שביט
אלון האיש שהם
יהודה עובדיה
יובל גרין
דני רוזנטל
עומר זוהר
עופר גולדהירש
עפר לפיד
צביקה רובינשטיין
רונית לפיד

רשימת מציעים בתחום יעוץ משפטי בדיני עבודה (לרבות ליטיגציה בתחום זה)

חיים ברנזון ושות' משרד עורכי דין
סיגל פעיל ושות'
רובין-שמואלביץ עורכי דין
הרצוג, פוקס, נאמן ושות'
עמית, פולק, מטלון ושות'
ש. הורוביץ ושות'
שותפות לוי-תדמור
מ. פירון ושות'
פינברג ושות'

רשימת מציעים ראשי תחומים

אבי (אברהם) ביבס
אבנר עמיר
אבנר שדמי (באמצעות חברת סימפלקס הנדסה בע"מ)
דוד קבס (באמצעות חברת נטפת בע"מ)
דרור נחושתן
ז'נט לזרוביץ
טליה בן נריה
עופר פלדמן (באמצעות חברת מטרונום בע"מ)
עמי בן שלום
צח הררי

רשימת מציעים סגני ראשי תחומים

אבנר עמיר
אהרון שפירא
דוד קבס (באמצעות חברת נטפת בע"מ)
דרור נחושתן
ז'נט לזרוביץ
יוסי שני
מרדכי לנדו
נפתלי גרינפלד (באמצעות חברת שדה ירוק בע"מ)
עופר זילברשטיין
צח הררי
נטלי כהן