רשימת המציעים

רשימת מציעים בתחום יעוץ משפטי בענייני מכרזים ומשפט מנהלי, לרבות ליטיגציה בתחומים אלה

רון גזית, רוטנברג ושות'
שבלת ושות'
אפרים אברמזון ושות'
יוסי לוי ושות', עורכי-דין
גדעון פישר ושות'
ליפא מאיר ושות'
ברנע, ג'פה, לנדה ושות', עורכי דין
יהודה רוה ושות'
משה נסים, רינקוב, סנדרוביץ' - עורכי דין
כבירי-נבו-קידר-בלום ושות' עורכי דין
ש. הורוביץ ושות'
ולר-דקל עו"ד
טולצ'ינסקי שטרן מרציאנו כהן לויצקי ושות'
גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות'
שרקון, בן עמי, אשר ושות'-משרד עורכי דין
טל, קדרי, שמיר ושות' עורכי דין
קפלן אלון גור - עורכי דין
בנצור עמוס ושות'
כהן, וילצ'יק ושות' עורכי דין

רשימת מציעים בתחום למידה עמוקה ולמידת מכונה

אבשלום שביט
איל דים
איל חרש
איתי מאירי
אפי שוב
ארנון שפייזר
ג'וני גטאס
גיא עמית
דוד קבס (באמצעות חברת נטפת בית תוכנה ומערכות בע"מ)
חגי יואלי
דוד גלנטי
יובל גרין
יונתן לזרסון
יצחק אידן
מוטי ריץ
מוטי בן אריה
נעם אילוביץ
דני רוזנטל
עופר הנדין
עופר שוורצגלס
עידו קיסוס
עמית רפל (באמצעות נאיה טכנולוגיות)
עפר לפיד
רונית לפיד
שלומי בבלוקי
תמיר נווה

רשימת מציעים בתחום פיתוח תרופות

אורה דר
איתי צחורי
אלכסנדר ויסמן
אמוץ נחושתן
ברוך שטרן
גיל בן מנחם
דפנה בורובסקי
זאב אבן חן
ז'נט לזרוביץ
יוסף סהלה
לימור חן
נטלי כהן
סיגל אביאל
עדינה בללי
רבקה שורץ
רחל מוסקוביץ (באמצעות חברת ייעול שכיר בע"מ)
רחלה פילוסוף אופנהיימר
שולמית דרוקמן
שוש מרחב (באמצעות חברת מרחב ביו פתרונות בע"מ)
שפרה קלינמן
שריף גאנם

רשימת מציעים בתחום מערכות אבטחה (סייבר)

איתן קוך
אבשלום שביט
אלון האיש שהם
יהודה עובדיה
יובל גרין
דני רוזנטל
עומר זוהר
עופר גולדהירש
עפר לפיד
צביקה רובינשטיין
רונית לפיד

רשימת מציעים בתחום יעוץ משפטי בדיני עבודה (לרבות ליטיגציה בתחום זה)

חיים ברנזון ושות' משרד עורכי דין
סיגל פעיל ושות'
רובין-שמואלביץ עורכי דין
הרצוג, פוקס, נאמן ושות'
עמית, פולק, מטלון ושות'
ש. הורוביץ ושות'
שותפות לוי-תדמור
מ. פירון ושות'
פינברג ושות'

רשימת מציעים ראשי תחומים

אבי (אברהם) ביבס
אבנר עמיר
אבנר שדמי (באמצעות חברת סימפלקס הנדסה בע"מ)
דוד קבס (באמצעות חברת נטפת בע"מ)
דרור נחושתן
ז'נט לזרוביץ
טליה בן נריה
עופר פלדמן (באמצעות חברת מטרונום בע"מ)
עמי בן שלום
צח הררי

רשימת מציעים סגני ראשי תחומים

אבנר עמיר
אהרון שפירא
דוד קבס (באמצעות חברת נטפת בע"מ)
דרור נחושתן
ז'נט לזרוביץ
יוסי שני
מרדכי לנדו
נפתלי גרינפלד (באמצעות חברת שדה ירוק בע"מ)
עופר זילברשטיין
צח הררי
נטלי כהן

רשימת מציעים בתחום מדעי החיים

סלביה מנדל
חנה וולפין
חיימה דה לה זרדה
רונן שמש
אהרן (רוני) עבו
נועם צ'כנובסקי
אריאל אורבך
עינת שמאי
צופית גרוס
אהרון וקסלר
ורד חגית מר חיים
ערן אייל
גלית שהרבני
אור דגן
בני פרלשטיין
עופר נוסבאום
יעל קינן (א.ל. פריוריטי השקעות בע"מ)
אילנה כהן (גלידן החזקות בע"מ)
דורית לנדשטיין
רם אלטשטוק
עליזה בוכמן (מ.מ.א. טק בע"מ)
עופר שפירא
עופר שפירא
חגי רון
פרידה קליין
זק קצביץ
זק קצביץ
גלית יהלם
רביד לוי
רוית ורשה דור
ארנה לבנה
אביטל דרור אהרה
זהר ברבש
חנה רוטמן שרץ
ניר זלמנוב
רינה ימין
אריאלה אלטר
עופרה לוטן
אדם שרתיאל
אדם שרתיאל
ניר דותן
יהודית בן פורת
יואב רוקמן
אלכסנדר דראק (גרין טים)
גיורא אגם (פיתוכים כמיה תהליכית בע"מ)
מנשה רג'ואן

רשימת מציעים בתחום התקשורת

שלומי אטיאס
אייל אביר מחקר ופיתוח
דורון אויזרוביץ
אמיר אילביצקי
אדי בלן (א. א. בלן יעוץ ושירותים)
ליאור בלנקה
אלון בן עמי
אלכס בקר
צורי גוזיקביץ' מירוג בע"מ
אוסקר גלוטמן
בועז דסקלו
ישראל ויטלזון
אליהו טוקר
ניר טשר
הרברט מנינגר
דוד מרקוס מרקיוטק
בת-שבע עובדיה וואיז ספייסס בע"מ
גיל פאריינתי
אפרים פכט
יונתן פפיני
רם פרידלנדר
דני פרידמן
דן קוזמין (קארמה טאץ 2016)
יוסי קפלן
נמרוד שגב
פרץ (פרביז) שקלים
יבגני אבנר
דוד בן שושן
אבנר גורן
בוריס גימלברנד
דן גרוייס
דן גרוייס
רוסטיסלב (ראובן) דובקין אר די מחקר בעמ
איליה דיוינסקי
שוקי וולפוס
מאיר ויינרב
בן ציון טורם
שוקי יולזרי
שוקי יולזרי
דרור לדרמן
מנחם נאור
דני נוילנדר
יונתן נוימן
נביל סכראן
אמנון סנדרוביץ סאמונו בעמ
אהוד פישלר
שי שמחון
עופר גולדהירש
יהודה עובדיה
מרדכי (מוטי) ריץ
צביקה רובינשטיין
אילן קנדר
יוסי שני
אלי לוטן
אלי לוטן
ישעיהו (שי) מור
דן אריאל
דן אריאל
דודי גלנטי
דודי גלנטי
עפר לפיד
אשר קמינקר
מרדכי בן-אריה
שלמה אנג'ל
מיכה צימרמן
יגאל אבנצל
איתמר דרורי
איל חרש
נורברטו כץ
גבריאל גבריאל (גלזר)
אמנון שחר
אייל בן-אברהם
גיורא גולן
חגי יואלי
מיכאל (מיקי) ברקאי
אפרים ברגידה
משה בן איון
שחר גורודיסקי
יעקב פלביץ
אבי מצא
איתן עפרון
ירון מגל
רוני יצחק

רשימת מציעים בתחום המערכות

קרול אברמוביץ (מאה מרנין אפליקציות הנדסיות בעמ)
אביצור אורן
אחירם אחימן
ידידיה אריאל
גבריאל ביטון (אימג'נביט בע"מ)
אדי בלן (א. א. בלן יעוץ ושירותים בע"מ)
אייל ברוש
יצחק גזית
איתמר גל און
איליה דיוינסקי
גבי הורוביץ
יגאל הראל (וויז ספייס טכנולוגיות בע"מ)
אייל וויס (סייבורד בע"מ)
שוקי וולפוס
אלון יסובסקי
רונן נקאש
שי נחשון
דוד סטביצקי (ד.ס. בזלת בע"מ)
בנימין סלע
דבורה פורת
אסא פיין
אהוד פישלר
יגאל אליהו קליין (קליין חדשנות טכנולוגית בע"מ)
צחי קרני
גיא רז
אריאל רינג
ורדה רפלורטה הרשקוביץ- מאה מרנין אפליקציות הנדסיות
איתמר שושן
אילן שליפר
זאב שניאורסון (נובוקוגיטו בע"מ)
עמי בן ארויה
ניר בצר
אפריים גורפינקל (מאה מרנין אפליקציות הנדסיות בעמ)
ארנון גילן
יואב לנצמן
אפרים פניסקי
מיכאל קרדוש
רועי שיפרון
רפאל לוי
אבנר אדורם
שמואל בליט (אלקטרואופטיקה תכליתית בע"מ)
זאב סרנה
אהרון שפירא
יוסי בירן
אליעזר צבי רוזנפלד(סולו-טק בע"מ)
חגי יואלי
אריק בר-חיים
שמואל בן עזרא
יחזקאל עתיר
רמי נוח
מיכה צימרמן
פנחס גלבוע
מנשה רג'ואן
יואל גת
יובל יסעור
מוטי (מרדכי) לנדאו (לנדו)
עמירם דגן
שחר גורודצקי
מרדכי בן-אריה
אילן קנדר
יוסי שני
עופר זילברשטיין
יגאל אבנצל (רזאל מערכות מידע בע"מ)
עופר שמש
עדי שכטמן (עד-אור טכנולוגיות רפואיות בע"מ)
אורי קירי
שלמה אנגל
אורנה פילו (עד-אור טכנולוגיות רפואיות בע"מ)
עפר לפיד (קורקט מערכות מחשבים בע״מ)
שלום ממן
אנדי שרון (א. שרון טכנולוגיה וייעוץ עסקי בע"מ)
דב מאור
נילי מיצנר
אלי חרמוש
חיים לנדנבאום
צבי ערן

יניב גנור

רשימת מציעים בתחום התוכנה

רועי אלדאג
שי אקלר
דניאל ארונוביץ
ולרי ברודסקי
רועי ברכר
תומר גל (אופטימייזר ת.ג בע"מ)
איתי גליק
דן גרוייס
רונן חן
דוד כרמל
אלי לופז
ברק ליאון
רונית לפיד (קורקט מערכות מחשבים בע"מ)
אבנר מור
ירון מנצל (לויד השקעות ונכסים בע"מ)
שי עטיה
דניאל פורת
עמית פלד
ארז פרלמוטר
מוטי פרץ
רוני פרשני
ליאת צין מרחבי (Communeteer)
שמחה ירמיה (ג׳רמי) קגן
גיא קורלנד
זיו קציר
צחי קרני
נחם רוזנברג (ברנולי תוכנה בע"מ)
איתי רוזנמן
אריאל שפיגלר
יעל אמיתי
משה בן משה
אריאל בן פורת
יצחק ויטמן (אל.בי.מושיין)
אוריה ולדן
יובל זנה
גונן טיברג
בועז ישראל ירון
בלהה מנדלסון (אופטיטורה)
ליאור מסינגר
עוז נבו
דימה צבייק
יריב צור
מיכאל קיסילנקו (HI UVISION LTD)
אמנון רפפורט (פלניום תוכנות בע"מ)
הראל שמר
אריה הורן (הורן יועצים בע"מ)
צבי ערן
גבריאל גלסר
אבי מצא
גיורא גולן (נלוג בע"מ)
עופר זילברשטיין
מרים רבינוביץ - ד"ר מירי רבינוביץ (עוסק מורשה)
איתמר דרורי (קישורים ותקשורת בע"מ)
אדם שרתיאל
יעקב פלביץ
ארנון שפייזר (סויטק ניהול פרויקטים בע"מ)
אולגה ברכר
טניה אפשטיין (טאק ייעוץ)
חיים קופנס
רון שחורי
raz abramov

רשימת מציעים בתחום תעשיות הייצור

אבינועם ברטל (Avinoam Bartal-engineering consulta)
לוסי אדרעי-אזולאי
משה אהרון
ליאור אשל אנשר
רון בוכמן
משה בלאו
שלי בלמס
דקלה בן יוסף (פורמולה הנדסה בע"מ)
עובד בצ'ינסקי
יואש ברמי
גבריאל גבריאלי (G.L.G. ENGINEERING)
ארנון גילן
איתמר גל און
גלעד גנס (ק.ג.גנס בע"מ)
איתן גרוסמן
אורן גרצמן
משה דגן (דגן הנדסת מכונות בע"מ)
ישראלה הים
שרון וייצמן
גיל זילבר (מאה מרנין אפליקציות הנדסיות בע"מ)
מאיר זינגר
רחל טקץ
שי יונתני
דורית ירון
ארנין כהן (פלסטק)
רוני כינורי (נוריטק איי אס אי בע"מ)
דן כץ
לירן לוין
מוטי ליבוביץ
שחר נחום לרון
דורון מוסקוביץ
ירדן מיכאילוביץ- כהן (Plans Consulting)
ברונו מלכי
עינת מצנר
חגית מרליס
שחר נוריאל
נסים סבטוב
אריה סדובסקי שדות
רפי סט
דוד סטביצקי (ד.ס. בזלת בע"מ)
ליאור עוז
אריה פארן
נסים פורטה
דניאל פורת
ורדה פלורטה הרשקוביץ-מאה מרנין אפליקציות הנדסיות
מוטי פסטרנק (טקטרנדס יעוץ וניהול בע''מ)
יניב קנופ
אילן קרן
ולדימיר קרסניאנסקי
עמרי רבינא
פבלו פביאן ריוס
אמיל שאול (SmartReach)
אלי שושני (א.ש הנדסה לתעשייה)
יעקב שחף (LarusConsult Ltd)
אילן שלייפר
זאב שניאורסון (נובוקוגיטו בע"מ)
יאיר בזמן
יוסי בירן
שי ברנר
עופר גולדהירש (גונט תקשורת בע"מ)
יואל גת
יובל היימר
ניר זלמנוב
אלי חרמוש
רינה ימין
עפרה לוטן
ארי לזר
רמי נח - רמי נח (אני אישית)
יפתח ניר
אורי קירי
עדי שכטמן (עד-אור טכנולוגיות בע"מ)
עופר שמש
אנדי שרון (א. שרון טכנולוגיה וייעוץ עסקי בע"מ)
יעקב חזן