לשכה
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
ד"ר עמי אפלבום יו"ר הרשות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה 03-7157909 Amiapp@innovationisrael.org.il
אהרון אהרון מנכ"ל הרשות 03-7157905 Sylvia.Turkowicz@innovationisrael.org.il
עידו נורדן ראש מטה יו"ר הרשות 03-5118141 Ido.Norden@innovationisrael.org.il
דיצה מעין מנהלת לשכת יו"ר הרשות 03-7157909 ditza.maayan@economy.gov.il
ארי זיגמן ראש מטה מנכ"ל הרשות 03-7157903 AriS@innovationisrael.org.il
סילביה טורקוביץ מנהלת לשכת מנכ"ל הרשות 03-7157905 Sylvia.Turkowicz@innovationisrael.org.il
יולי פרנקין רכזת לשכת מנכ"ל הרשות 03-5118140 YuliF@innovationisrael.org.il
אלירם שמואל מבקר פנים 03-7157910 Eliram.Shmuel@innovationisrael.org.il
זירת הזנק
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
זירת הזנק startup@innovationisrael.org.il
אניה אלדן מנהלת זירת הזנק 03-5118127 Anya.Eldan@innovationisrael.org.il
קרינה רובנשטיין מנהלת פיתוח עסקי 03-5118162 Karina.Rubinstein@innovationisrael.org.il
איתי בק מנהל תכנית החממות 03-5118163 Itay.Beck@innovationisrael.org.il
גלית גליק רכזת חממות 03-5118160 Galit.Glik@innovationisrael.org.il
סלעית לב מנהלת תכנית "תנופה" 03-7157996 Salit.Lev@innovationisrael.org.il
ענת קלסקין רכזת חממות 03-5118164 Anat.Klaskin@innovationisrael.org.il
מעיין קרן צור מנהלת תכנית מעבדות חדשנות 03-5118130 Maayan.Keren-Zur@innovationisrael.org.il
זירת חברות בצמיחה
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
זירת חברות בצמיחה growth@innovationisrael.org.il
שגיא דגן מ"מ מנהל זירת חברות בצמיחה 03-7157997 Sagi.Dagan@innovationisrael.org.il
שמרת שורץ מנהלת פיתוח עסקי 03-7157985 Shomrat.Shurtz@innovationisrael.org.il
צביקה גולצמן מנהל קרן המו"פ 03-7157998 Zvi.Goltzman@innovationisrael.org.il
שרית קמחי ראש תחום מימון 03-7157999 Sarit.Kimchi@innovationisrael.org.il
זירה חברתית ציבורית
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
זירה חברתית ציבורית sc@innovationisrael.org.il
נעמי קריגר מנהלת הזירה החברתית ציבורית 03-7157925 Naomik@innovationisrael.org.il
נועה אקר מנהלת תכניות הון אנושי 03-5118156 Noa.Ecker@innovationisrael.org.il
איילה מילר ראש תחום הון אנושי 03-7157923 Ayala.Miller@innovationisrael.org.il
חיר עבד אל רזק מנהלת תכניות הון אנושי 03-7157924 Kheir.A@innovationisrael.org.il
פטריסיה להי-אנגל ראש תחום חברתי-ציבורי 03-5118189 Patricia@innovationisrael.org.il
סיגל רם רכזת תכנית השבת אקדמאים 03-5118135 Sigal@innovationisrael.org.il
זירת ייצור מתקדם
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
מלכה ניר מנהלת זירת ייצור מתקדם 03-7157937 Malka.Nir@innovationisrael.org.il
אילן שלייפר מנהל פיתוח עסקי בזירת ייצור מתקדם ilans@innovationisrael.org.il
טל היבנר פרץ רכזת תפעול 03-7157938 Tal.HP@innovationisrael.org.il
זירת תשתית טכנולוגית
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
זירת תשתית טכנולוגית tashtiot@innovationisrael.org.il
ד"ר אביב זאבי מנהל זירת תשתית טכנולוגית 03-5118113 Aviv.Zeevi@innovationisrael.org.il
משה אברהמי מ"מ מנהל תכניות מחקר תעשייה 03-5118105 Moshe.Avrahami@innovationisrael.org.il
ד"ר נועה מטרסו מנהלת תכניות מחקר אקדמאיות 03-5118151 noa.matarasso@innovationisrael.org.il
ליטל בוריאן רכזת תשתיות אקדמיה 03-5118109 Lital.Burian@innovationisrael.org.il
קורל הרוש רכזת תשתיות תעשיה 03-5118110 Koral.Haroush@innovationisrael.org.il
אילנית צחור רכזת תשתיות טכנולוגיות 03-5118176 Ilanit@innovationisrael.org.il
המערך הבינלאומי
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
דני בירן מנהל המערך הבינלאומי 03-7157939 Danny.Biran@innovationisrael.org.il
אבי לובטון מנהל דסק אסיה פסיפיק 03-5118197 Avi.Luvton@innovationisrael.org.il
מרב טפיירו מנהלת תכניות אסיה 03-5118169 Merav.Tapiero@innovationisrael.org.il
טליה גושן מנהלת תכניות אסיה 03-5118166 Talia.Goshen@innovationisrael.org.il
רחלי בן און מנהלת תכניות אסיה פסיפיק 03-5118117 RacheliBo@innovationisrael.org.il
אלה הלר אחראית על תכנית ישראל יפן 03-5118143 Ella.Heller@innovationisrael.org.il
ישראל שמאי מנהל דסק אמריקות 03-5118100 Israel.Shamay@innovationisrael.org.il
לס אבלסון מנהל תכניות צפון אמריקה 03-5118139 Les.Abelson@innovationisrael.org.il
יונתן כהן מנהל תכניות צפון אמריקה 03-5118155 Jonathan.Cohen@innovationisrael.org.il
אלן הופמן מנהל תכנית אמריקה הלטינית 03-7157987 Alan.Hofman@innovationisrael.org.il
נעם בר גל מנהל שת"פ עם תאגידים רב-לאומיים 03-5118116 Noam.BarGal@innovationisrael.org.il
אבנר מונטמיור מנהל פעילות קרן ישראל-קנדה 03-7157986 amontemayor@ciirdf.ca
שירלי רפואה מנהלת קרן סינגפור 03-5118170 Shirley.Refuah@innovationisrael.org.il
דבורה שבת מנהלת קרן קוריאה 03-5118183 Deborah.Schabes@innovationisrael.org.il
הילי הירט מנהלת קרן ישראל-הודו 03-7157989 Hilly.Hirt@innovationisrael.org.il
איסרד
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
נילי שלו מנהלת איסרד 03-5118124 nili.shalev@iserd.org.il
נגה כרמין מנהלת מידע ושיווק 03-5118180 noga@iserd.org.il
נירית אוסי מנהלת משרד, רכזת EEN 03-5118122 nirit@iserd.org.il
ד"ר נילי מנדלבליט מנהלת מחלקת חלל, תחבורה, חומרים, ייצור מתקדם ותשתיות מחקר 03-5118120 nili@iserd.org.il
ד"ר דיקלה לנקרי תמנה ראשת תחום תשתיות מחקר, תעופה וחלל 03-5118191 dikla@iserd.org.il
חי אביטל ראש תחום חומרים וייצור מתקדם 03-5118181 chai@iserd.org.il
שירה לניר מנהלת תחום תחבורה 03-5118172 shira@iserd.org.il
סמדר הירש מנהלת מחלקת ERC, מארי קירי ומדעי חברה ורוח 03-5118126 smadar@iserd.org.il
מתן רהב מנהל תחום ERC, ומארי קירי 03-5118171 matan@iserd.org.il
אילה קרניול מנהלת אגף קלינטק, בריאות חקלאות ומזון 03-5118119 ayala@iserd.org.il
ליאור בן ארצי גרשון מנהלת תחום אנרגיה וסביבה 03-5118182 lior@iserd.org.il
גיא כהן ראש תחום בריאות ומזון 03-5118190 Guy@iserd.org.il
דן סקר מנהל אגף ICT, FET ובטחון המולדת 03-5118121 dan@iserd.org.il
טליה פסיאר מנהלת תחום בטחון המולדת 03-5118158 talia@iserd.org.il
ניצן גלעד פרוייקטורית Idealist 03-5118167 nitzan@iserd.org.il
רות פרידל מנהלת צוות חברות קטנות ובינוניות 03-5118168 ruth@iserd.org.il
לי כהן ראש תחום חברות קטנות ובינוניות 03-5118123 Lee@iserd.org.il
עוזי בר שדה מנהל תכניות דו לאומיות, יורקה ויורסטארס 03-5118185 uzi@iserd.org.il
מערך טכנולוגי וענפי השוק
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
צחי שנרך מנהל המערך הטכנולוגי וענפי השוק 03-5118154 Zachi.Schnarch@innovationisrael.org.il
ד"ר סטלה דימנט לזרוביץ' סגנית ראש מערך הטכנולוגיות וענפי השוק 03-7157932 Stela.Diamant@innovationisrael.org.il
ענת דדון אחראית יחידת מנהלה 03-7157948 Anat.Dadon@innovationisrael.org.il
אודליה בן יהודה רכזת לוגיסטיקה ופרויקטים 03-5118102 Odelia.B@innovationisrael.org.il
גיל שאקי ראש ענף אנרגיה וקלינטק 03-5118142 Gil.Shaki@innovationisrael.org.il
גדי הורנשטיין - ראש ענף IOT & Mobility ראש ענף IOT 03-7157929 Gadi.Hornstein@innovationisrael.org.il
איתי קלע ראש ענף Health Care 03-7157930 Itai.Kela@innovationisrael.org.il
יעל חי קנובלר ארגון ושיטות 03-7157994 Yael.HayKnobel@innovationisrael.org.il
שני דודג' מתמחה 03-7157928 Shani.Dodge@innovationisrael.org.il
אריק וולברג מתמחה 03-7157945 Arik.Wolberg@innovationisrael.org.il
חטיבת התפעול והתמיכות
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
אבירם ז'ולטי מנהל חטיבת תפעול ותמיכות 03-7157900 Aviram.Zolti@innovationisrael.org.il
יוליה פרלשטיין מנהלת אגף תקציב ובקרה 03-7157951 Julia.Perlstein@innovationisrael.org.il
סיגלית יגן מנהלת אגף תמורה 03-7157966 Sigalit.Yagen@innovationisrael.org.il
מחלקת שירות (קליטת בקשות)
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
קליטת שאלות ובקשות כלליות 03-7157900 klita@innovationisrael.org.il
עמרי כהן מנהל מחלקת שירות 03-7157974 Omri.Cohen@innovationisrael.org.il
אילה זוארץ דולב רפרנטית זירות צמיחה וחברתי-ציבורי 03-7157977 Ayala.Dolev@innovationisrael.org.il
אדוה יוחנן רפרנטית זירות הזנק וייצור מתקדם 03-7157975 Adva.Yohanan@innovationisrael.org.il
ליטל ראניה רפרנטית מחלקת שירות 03-7157978 Lital.Rania@innovationisrael.org.il
לינור אשתון טל רפרנטית מחלקת שירות 03-7157976 linor.tal@innovationisrael.org.il
מחלקת התקשרויות וחוזים (החתמת חברות והפעלת תיקים)
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
התקשרויות וחוזים ishurim@innovationisrael.org.il
אילנית אלון מנהלת מחלקת התקשרויות וועדות 03-7157935 Ilanit.Alon@innovationisrael.org.il
שושי גרייבר רפרנטית התקשרויות וחוזים 03-7157934 Shoshana.Graiver@innovationisrael.org.il
מריל שוקרון רכזת התקשרויות 03-7157933 Meryl.Choukroun@innovationisrael.org.il
יוליה קובצ'נקו וועדות 03-7157984 Yulia.Kobchenko@innovationisrael.org.il
אנדראה אדר תמיכה טכנית לאתר חברות 03-7157946 Andrea.A@innovationisrael.org.il
גרטה איליאשנקו תמיכה טכנית לאתר חברות 03-7157941 Greta.I@innovationisrael.org.il
מחלקת תשלומים (מקדמות, תשלומים שוטפים, תקצוב, בקשה לשינויים)
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
מחלקת תשלומים ותקצוב 03-7157957 tashlumim@innovationisrael.org.il
שירה צחי מנהלת מחלקת תקציב ותשלומים 03-7157958 Shira.Tzahci@innovationisrael.org.il
אורן אטיאס תשלומים 03-7157952 Oren.Atias@innovationisrael.org.il
אינגריד ברנשטיין תשלומים 03-7157953 ingrid.bl@innovationisrael.org.il
עדן מנדלבוים תשלומים 03-7157954 Eden.mandelboim@innovationisrael.org.il
רחל פרדו תשלומים 03-7157956 Rachel.Pardo@innovationisrael.org.il
גלית פרומן תקציבאית ראשית 03-7157955 Galit.Froman@innovationisrael.org.il
מאיה הלוי סטודנט תמיכות 03-7157915 Maya.Halevy@innovationisrael.org.il
מחלקת ביקורת (ביקורות פיננסיות, ביניים וסגירת תיקים)
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
ביקורות פיננסיות, סגירת תיקים 03-7157965 sgira@innovationisrael.org.il
דודי לביא מנהל מחלקת ביקורת 03-7157967 david.Lavie@innovationisrael.org.il
רויטל סוויסה מחלקת ביקורת 03-7157970 Revital.Swisa@innovationisrael.org.il
הילה לוי רו"ח מחלקת ביקורת 03-7157969 Hila.Levi@innovationisrael.org.il
אבי בראל רו"ח מחלקת ביקורת 03-7157968 Avi.Barel@innovationisrael.org.il
מחלקת קרן תמורה
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
קרן תמורה תמלוגים 03-7157964 tmura@innovationisrael.org.il
דנה פז קרן תמורה 03-7157960 Dana.Paz@innovationisrael.org.il
רומן וסרמן רו"ח קרן תמורה 03-7157959 Roman.Wasserman@innovationisrael.org.il
טליה מאור רו"ח קרן תמורה 03-7157962 talya.maor@innovationisrael.org.il
בר כהן סטודנטית קרן תמורה 03-7157963 Bar.Cohen@innovationisrael.org.il
מחלקת תמריצים
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
שירה גולדשטוף מנהלת מחלקת תמריצים 03-7157973 Shirah.Goldstoff@innovationisrael.org.il
נטע טנג'י רו"ח מחלקת תמריצים 03-7157972 Neta.TangiKrajtman@innovationisrael.org.il
מחלקת קניין רוחני
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
הלל לוין מנהל מחלקת קנין רוחני 03-7157993 Hillel.Levin@innovationisrael.org.il
מחלקת ועדת השקעות
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
ירדן קמה רו"ח אגף תמורה ועדת השקעות 03-7157971 Yarden.kama@innovationisrael.org.il
חטיבת משאבים
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
מישל היברט מנהל חטיבת משאבים 03-5118106 Michel.Hivert@innovationisrael.org.il
ברי וורם מנהל מכרזים והתקשרויות 03-7157926 Barry.Wurm@innovationisrael.org.il
אגף מחשוב ובטחון מידע
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
ניבה חזן - יעקבס מנמ"ר 03-5118195 Niva@innovationisrael.org.il
איתן רוטשטיין מנהל פרויקטורים 03-7157942 Eitan.Rothstein@innovationisrael.org.il
יהודה דודו מנתח מערכות 03-7157943 Yehuda.Dodo@innovationisrael.org.il
שמואל מלמד תכניתן 03-7157914 Shmuel.Melamed@innovationisrael.org.il
אלכס ריבקין תכניתן 03-7157944 Alexander.Ravkin@innovationisrael.org.il
אגף משאבי אנוש
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
שושי כספי מנהלת אגף משאבי אנוש 03-5118106 Shoshi.Caspi@innovationisrael.org.il
ליאת שרון מנהלת גיוס 03-5118149 Liat.Sharon@innovationisrael.org.il
מיטל עוז אחראית רווחה 03-7157921 Meital.Oz@innovationisrael.org.il
אגף רכש
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
בני ברלב מנהל תפעול ורכש 03-5118184 BBL@innovationisrael.org.il
הילה דריקס מנהלת תחום מכרזים והתקשרויות 03-7157982 Hila.Driks@innovationisrael.org.il
שבי אלבכר רכז תפעולי 03-7157902 sabi.Albachar@innovationisrael.org.il
בני וורם רכז מכרזים והתקשרויות 03-7157982
חטיבת אסטרטגיה וכלכלה
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
אורי גבאי מנהל חטיבת אסטרטגיה וכלכלה 03-5118177 Uri.Gabai@innovationisrael.org.il
נטע לינזן ראש תחום מדיניות 03-7157949 Netta.Linzen@innovationisrael.org.il
שלומי נזרי רכז תחום מחקר כלכלי 03-5118179 Shlomi.Nezry@innovationisrael.org.il
יאיר צימבליסטה ראש תחום תקציב 03-5118148 Yair.Cymbalista@innovationisrael.org.il
רון רבי סטודנט 03-7157904 Ron.Rabi@innovationisrael.org.il
רוני שלזינגר סטודנטית 03-7157912 Roni.Schlesinger@innovationisrael.org.il
אגף שיווק ודוברות
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
מיכל רייספלד מנהלת אגף שיווק ודוברות 03-5118198 Michal.Reisfeld@innovationisrael.org.il
נעה ויצר-שבתאי אחראית כנסים ותערוכות 03-7157906 noa.sh@innovationisrael.org.il
מירי צימקינד מנהלת ניו-מדיה ודיגיטל 03-7157907 MiriZ@innovationisrael.org.il
חגית לידור מנהלת שיווק בינ"ל 03-7157908 Hagit.Sela-Lidor@innovationisrael.org.il
אייל אריאב סטודנט 03-5118188 Eyal.Ariav@innovationisrael.org.il
לשכה משפטית
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
צפריר נוימן היועץ המשפטי 03-5118150 Zafrir.Neuman@innovationisrael.org.il
רוני אמיר עורכת דין 03-7157913 Ronny.Amir@innovationisrael.org.il
לי קפון דפני עורכת דין 03-5118187 Lee.Kappon@innovationisrael.org.il
חשבות
שם תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
לימור טל חשב 03-5118108 limort@innovationisrael.org.il
רחלי דדון רכזת התחייבויות 03-7157917 Rahely.Dadon@innovationisrael.org.il
נופר דרעי רכזת תשלומים 03-7157927 Nofar.Parnassa@innovationisrael.org.il
אורית חדד חשבונאית ראשית 03-7157918 orit.hadad@innovationisrael.org.il
צילה עמרם חשבת שכר 03-5118104 Tzila.Amram@innovationisrael.org.il
בני צדוק מנהל מחלקת תשלומים 03-7157919 Benny.Zadok@innovationisrael.org.il
משה אברהמי מנהל כספים מתימו"פ 03-5118105 Moshe.Avrahami@innovationisrael.org.il