איפוס סיסמא

הזינו את מספר הזיהוי שלכם ונשלח אליכם לינק לאיפוס הסיסמא

ברוכים הבאים לרשות החדשנות

אנחנו מקדמים חדשנות ישראלית

מה אנחנו עושים?

הרשות מקדמת את החדשנות בתעשייה הישראלית, בדגש על תעשיית ההייטק , ולרבות תעשיית היצור. תפקידיה של רשות החדשנות הם ליזום פעילות מחקר ופיתוח במימון ממשלת ישראל ולהעניק תקציבים ליזמים ותעשיינים.

מימון פרוייקטי מחקר ופיתוח טכנולוגיים שנועדו לסייע ליזמים וחברות בשלבי פיתוח שונים לקדם חדשנות פורצת דרך.  
התמודדות עם מחסור של עובדים מיומנים בתעשיית ההייטק ופתרונות טכנולוגיים הנותנים מענה לאתגרים חברתיים וציבוריים.
הערכות של מדינת ישראל כמובילה עולמית בתעשיות טכנולוגיות חדשניות כמו בינה מלאכותית וביג דאטה.

הנה מספר חברות שתמכנו בהן בתחילת דרכן

רוצים גם?
הנה מסלולים פתוחים להגשת בקשה (קולות קוראים)

קול קורא לשת"פ במו"פ ישראל-סינגפור (קרן SIIRD)

פתוח להגשה עד: 27.2.2020

קרן סינגפור ישראל למחקר ופיתוח תעשייתי (SIIRD) היא קרן משותפת למועצה לEnterprise Singapore  ולרשות החדשנות בישראל שמטרתה קידום, עידוד ותמיכה בשיתופי פעולה טכנולוגיים בין חברות ישראליות לבין חברות ומכוני מחקר מסינגפור. 

הקרן מסייעת באמצעות למיזמים משותפים באמצעות מענקי מחקר ופיתוח לחברות קטנות ובינוניות. 

קול קורא #2 ישראל-אלסטום במסגרת שיתוף פעולה במו"פ עם תאגידים רב-לאומיים

פתוח להגשה עד: 28.2.2020

קול קורא שני במסגרת שיתוף פעולה במחקר ופיתוח עם תאגידים רב-לאומיים בין רשות החדשנות לבין אלסטום.

הקול הקורא עוסק בנושאים: טכנולוגיות IoT חדשות הכוללות אבטחת סייבר, חווית נוסע, אוטונומיה למערכות, ציוד ושירותים בתחבורה ציבורית.

קול קורא להגשת בקשות סיוע לתכניות הרצה (פיילוטים) ברשות ניירות ערך

פתוח להגשה עד: 3.3.2020

קול קורא להגשת בקשות סיוע עבור תכניות הרצה (פיילוטים) ברשות ניירות ערך, בגופים המפוקחים על ידה ובתחומים המפוקחים על ידה.

מפורסם בזאת קול קורא 2019 של רשות ניירות ערך ורשות החדשנות, להגשת בקשות סיוע לתכניות הרצה (פיילוטים) המיועד לחברות טכנולוגיות ישראליות. הסיוע כולל גישה למאגר המידע של הדיווחים הפומביים במגנ"א ברשות ניירות ערך ולמאגר של נתוני מסחר של הבורסה לניירות ערך בתל אביב ליווי מקצועי של סגל רשות ניירות ערך ותמיכה כספית. ההגשה באמצעות מסלול ההטבה מספר 2 (מסלול משנה י"א).

הפיילוט מיועד לסייע לצמיחת החברה ולאפשר התקדמות משמעותית במוכנות המוצר למסחור ולחדירה לשוק.

הירשמו לאירועים שלנו

12
אולם איינשטיין, קומה 1 בבניין 2/3 בגן הטכנולוגי מלחה | רחוב: דרך אגודת ספורט הפועל 2, ירושלים (חניון אורחים בתשלום נמצא בבניין 1 הגן הטכנולוגי, מלחה ירושלים)

מפגש אקדמיה תעשייה טכנולוגיות מזון מתקדמות

מטרת המפגש היא לעורר שיח ושיתופי פעולה בין האקדמיה לתעשייה: חברות העוסקות בליבת תעשיית המזון וקבוצות מחקר אקדמיות המפתחות טכנולוגיות פורצות דרך בתחום.

שיתופי פעולה טכנולוגיים שייוצרו, עשויים להנות מתמיכה במסגרת מגוון המסלולים הרלוונטיים של רשות החדשנות (בכלל זאת מאגדי מגנ"ט, העברת והכוונת ידע ומסלול מופ"ת- מו"פ בתעשייה).

 

23
שדרות הפלי"ם 16א, חיפה, בניין מס הכנסה קומה 2-, חדר ההרצאות.

עשרת הדיברות ליזם/ת ולסטארטאפיסט/ית בנושא קניין רוחני | חיפה

ההכרה בחשיבותו של רישום זכויות קניין רוחני עבור חברות, צעירות ומבוססות כאחד, הולכת וגוברת.

קיימת חשיבות רבה להבנה עמוקה של מהו קניין רוחני.
מסלולי הרישום השונים וההבדלים ביניהם, טעויות נפוצות הנוגעות לקניין רוחני שיזמים עושים במהלך הדרך - על כל אלו ועוד בהרצאתו של ראש רשות הפטנטים במשרד המשפטים, עו"ד אופיר אלון.

 

25
אולם איינשטיין, קומה 1 בבניין 2/3 בגן הטכנולוגי מלחה | רחוב: דרך אגודת ספורט הפועל 2, ירושלים (חניון אורחים בתשלום נמצא בבניין 1 הגן הטכנולוגי, מלחה ירושלים)

כנס מומחים טכנולוגיים למסלול המכינה למו"פ בזירת יצור מתקדם

מומחים טכנולוגיים לחומרים, מכונות וייצור מתקדם? הצטרפו לכנס מומחים טכנולוגים של רשות החדשנות והכירו את מסלול המכינה למו"פ.

אם אתם מומחים שכבר רשומים אצלנו או אנשים בעלי רקע טכנולוגי, הנדסי בתחומים: מכונות, חומרים, כימיה, תעשייה וניהול. הרוצים להצטרף לצוות המומחים טכנולוגים במכינה למו"פ של רשות החדשנות – הכנס הזה עבורכם.

בנוסף, אם אתם מייצגים חברות בעלות פתרונות בתחום המפעל החכם ויצור מתקדם: רובוטיקה, אוטומציה, AI, ניהול ומחשוב רצפת היצור, חברות הנדסה לפיתוח מכונות\ קווי יצור ורוצים לכהן כמומחים טכנולוגיים אצלנו – אתם מוזמנים להצטרף.

בכנס נסביר על מסלול המכינה, על תפקידו החשוב של המומחה הטכנולוגי במסגרת זו וניתן הדרכה מעשית על דרכי הגשת הבקשה ועל התהליך עצמו. בנוסף, בכנס יציגו מומחים טכנולוגיים אשר ליוו חברות במסלול המכינה, על התהליך אשר עברו עם החברות בכניסתן לעולם החדשנות והעבודה עם רשות החדשנות.

רוצים להתעדכן ראשונים על המסלולים הפתוחים להגשה, החדשות והאירועים שלנו?
הירשמו לניוזלטר!

נרשמתם בהצלחה V
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי