ברוכים הבאים לרשות החדשנות

אנחנו מקדמים חדשנות ישראלית

מה אנחנו עושים?

רשות החדשנות מקדמת את החדשנות בתעשייה הישראלית, בדגש על תעשיית ההייטק , ולרבות תעשיית היצור. תפקידיה של רשות החדשנות הם ליזום פעילות מחקר ופיתוח במימון ממשלת ישראל ולהעניק תקציבים ליזמים ותעשיינים.

מימון פרוייקטי מחקר ופיתוח טכנולוגיים שנועדו לסייע ליזמים וחברות בשלבי פיתוח שונים לקדם חדשנות פורצת דרך.  
התמודדות עם מחסור של עובדים מיומנים בתעשיית ההייטק ופתרונות טכנולוגיים הנותנים מענה לאתגרים חברתיים וציבוריים.
הערכות של מדינת ישראל כמובילה עולמית בתעשיות טכנולוגיות חדשניות כמו בינה מלאכותית וביג דאטה.

הנה מספר חברות שתמכנו בהן בתחילת דרכן

רוצים גם?
הנה קולות קוראים הפתוחים להגשת בקשה (פועלים תחת מסלולי הרשות)

קול קורא לשת"פ במו"פ עם איטליה

פתוח להגשה עד: 24.5.2022

  

רשות החדשנות ומקבילתה באיטליה מזמינות חברות ישראליות בכל תחומי הטכנולוגיה להגיש בקשה לקבלת מענק לביצוע פרוייקטי מחקר ופיתוח יחד עם חברות מאיטליה. מסגרת זו מקנה לחברות ישראליות את האפשרות להנות משיתופי פעולה עם חברות מובילות באיטליה ולקבל מענקים עבור פרויקטים משותפים מבוססי חדשנות טכנולוגית.

רשות החדשנות מפעילה את קול קורא זה תחת מסלול תמיכה במו"פ עם שותפים בינלאומיים

 

קול קורא לשת"פ במו"פ עם שותפים ממדינות אסיה פסיפיק

פתוח להגשה עד: 25.5.2022

רשות החדשנות ושותפותיה ברחבי העולם מזמינות חברות להגיש בקשה לקבל מענק לשיתוף פעולה במחקר ופיתוח יחד עם חברות שותפות במדינות הרלוונטיות. מסגרת זו מקנה לחברות ישראליות את האפשרות להנות משיתופי פעולה עם חברות מובילות במגוון תחומים ולקבל מענקים עבור פרויקטים משותפים מבוססי חדשנות טכנולוגית עם השותפים: גואנגדונג, הונג קונג, ג'יאנגסו, שנגחאי, שנזן, טייוואן, תאילנד וחברת האייר.

רשות החדשנות מפעילה קול קורא זה תחת מסלול תמיכה במו"פ עם שותפים בינלאומיים.

 

קול קורא לפיילוטים בחברות הממשלתיות

פתוח להגשה עד: 29.5.2022

                                                                              

המסלול תומך בתוכניות מו"פ ובפיילוטים באתרי חברות ממשלתיות. 
מסלול משנה זה פועל תחת מסלול הטבה מס' 2 (ראו נספח ד') - תמיכה בחדשנות טכנולוגית של התעשייה בשיתוף עם גורמי ממשל. על מוצרים המוגשים במסגרת התוכניות במסלול זה להיות בשלים להרצה וללא תכולות מו"פ משמעותיות.

הירשמו לאירועים והוובינרים שלנו

29
ניפגש בזום

חברות תעשייה מענפי הבנייה? בואו לקדם את תיעוש הבנייה בעזרת פרוייקטי מו"פ והרצה בתעשייה!

חברות ייצור מענפי הבנייה? הצטרפו לוובינר בהובלת רשות החדשנות בשיתוף משרד הבינוי והשיכון והתאחדות התעשיינים, ותחשפו לקול הקורא החדש המזמין אתכן לפתח מוצרים, חומרים, טכנולוגיות ותהליכי ייצור חדשניים, המקדמים את תיעוש הבנייה, שיפור הפריון בענף, הארכת חיי המוצרים והתייעלות במשאבי הבנייה.

זירת ייצור מתקדם ברשות החדשנות מזמינה חברות ייצור מעולמות חומרי הבנייה והבידוד, מוצרי בנייה, ייצור מבנים מתועשים, ייצור ציוד לבנייה ועוד לוובינר, במסגרתו נרחיב על הקול הקורא, נציג דגשים להגשת בקשה לתכנית, נקיים הדרכה על אופן הגשת הבקשה, ונענה על השאלות שלכם/ן.  

במסגרת הקול הקורא החדש, מוזמנות להגיש חברות ייצור מענפי הבנייה תחת הקריטריונים הבאים שייבחנו: החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את החברה, ובכלל זה היותה משמעותית ביחס לחדשנות הטכנולוגית הקיימת; התשואה העודפת הצפויה למשק; הפוטנציאל העסקי הגלום בתיק ובכלל זה מידת התחרותיות של המוצר בשוק היעד ופוטנציאל החברה להגיע לשוק היעד; רמת הסיכון הטכנולוגי או הסיכון ההנדסי הטמונים בפיתוח המוצר; היקף הייצור המתוכנן במדינת ישראל ושיעור הערך המוסף בישראל; וכן היכולות הטכנולוגיות של החברה והיערכותה לביצוע התכנית.

Event Page Desktop _Coating.jpg

31
ניפגש בזום :)

יזמים, סטרטאפים? מוזמנים לבצע פיילוטים באתרי הבנייה של הקבלנים והיזמים המובילים בארץ

יזמים, סטרטאפים? מעוניינים לבצע פיילוטים באתרי הבנייה של הקבלנים והיזמים המובילים בארץ? הצטרפו אלינו ויחד נקדם ונייעל את ענף הבנייה!

במהלך הוובינר נציג ונסביר את תוכנית הפיילוטים של רשות החדשנות ועל אופן הגשת הבקשה באתר. נציג משרד הבינוי והשיכון יציג את אתגרי שוק הבנייה, במטרה לעודד חברות טכנולוגיה ישראליות העוסקות בתחום, להגיש בקשה ולקבל מימון מרשות החדשנות ולעודד פתרונות טכנולוגיים לתחום ולצמיחה של חברות שלמות ובוגרות בתחום הבנייה. בין דוברי הוובינר: מנכ"ל קהילת ConTech שיציג את אתגרי המחר בתעשיית הבינוי.

מטרת הוובינר הינה חשיפה מחודשת של תוכנית הפיילוטים המשותפת לרשות החדשנות עם המשרד לשיכון ובינוי, המיועדת לחברות בתחומי ענף הבניה המעוניינות לבצע פיילוטים על מנת לבחון טכנולוגיות ומוצרים חדשניים באמצעות אתרי הרצה.

בוובינר הנוכחי, נדבר על מסלול הפיילוטים ברשות החדשנות ועל מסלול משנה י'- בשיתוף פעולה עם המשרד לשיכון ובינוי.

במהלך המפגש ובסיומו תינתן האפשרות לשאול שאלות. נציגי רשות החדשנות והמשרד לשיכון ובינוי ישמחו לתת מענה לכל שאלה הקשורה למסלול ולוובינר.
הוובינר מיועד לחברות טכנולוגיות ישראליות העוסקות בתחום הבינוי במבנים ובתשתיות המעוניינים לקדם ולפתח טכנולוגיות אשר יביאו ליכולות שיפור הפריון בענף הבנייה ובכלל הגברת התיעוש הכולל הארכת חיי מוצרים והתייעלות במשאבי הבנייה. על המוצרים המוגשים במסגרת מסלול זה להיות בשלים לפיילוט (לאחר בחינת היתכנות ופיתוח מרבית המוצר).

​חברות שייזכו יהיו זכאיות למענקים של 50-20% לטכנולוגיות שישפרו את פריון הענף

Innovation Authority Construction Tech Webinar - Event Header DESKTOP.jpg

8
ניפגש בזום!

רגולציה בפודטק

אם אתם יזמים, חוקרים, מומחים או משקיעים בתחום הפודטק ועולות לכם שאלות רבות בנושא רגולציה, הוובינר הזה הוא בדיוק בשבילכם! 

רשות החדשנות והיחידה לניהול סיכונים במזון  (משרד הבריאות) חברו יחד לוובינר מקצועי בו יוצג לעומק נושא תהליך הרגולציה הנדרש מחברה על מנת שתוכל לייצר, לשווק או למכור מוצר מזון חדש בישראל ולהבין מהו מסלול האישור הרגולטורי הנכון והמהיר ביותר עבור הסטארטאפ שלכם.

 

 

1719x1069_eventdesktop_FOODTECH.jpg

רוצים להתעדכן ראשונים על המסלולים הפתוחים להגשה, החדשות והאירועים שלנו?
הירשמו לניוזלטר!

נרשמתם בהצלחה V
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת וואטסאפ
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי